Mandaatbesluit voor registratie REV KGL Op de website van het Gemeentelijk Geoberaad van de VNG(Vereniging van Nederlandse Gemeenten) staat een kort artikel over de noodzaak van mandatering bij het vullen en bijhouden van wettelijk bepaalde registraties.
Lancering Atlas Veiligheid: Eén centraal platform voor omgevingsveiligheid Op 20 december is het portaal Atlas Veiligheid officieel gelanceerd.
Uitfasering API versie 3.0 In maart 2025 stopt de ondersteuning van API versie 3.0 voor het aanleveren van data aan het REV.
Bijeenkomst REV buisleidingen De voorlichtingsbijeenkomst Rev-data-invoer buisleidingen gaat op 8 juli om 10 uur van start.
Belronde omgevingsdiensten Het REV-programmateam heeft de afgelopen weken alle omgevingsdiensten gebeld.
Strippenkaart: uitbreiding van onze dienstverlening Zoals we aangekondigd hebben tijdens de Atlas Werkconferentie gaan we de dienstverlening aan bronhouders uitbreiden met een ‘strippenkaart’. De strippenkaart is geen zak met geld maar ondersteuning
Bronhoudersessie themaspecial RRGS naar REV Op 1 juli was de zesde bronhoudersessie met als thema: de migratie van RRGS data naar het REV.
Nieuwe veelgestelde vragen REV Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) staan antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud bij.
Informatiemodellen aangepast, dataverschillen RRGS-REV kleiner De kenmerken, bedoeld in artikel 10.3 lid f van het Besluit kwaliteit leefomgeving, horen ook in het REV. Dit was tot voor kort niet goed verwerkt.
Financiële steun aansluiten REV Het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) wordt in stappen gebouwd. Een van die stappen is het testen met data vanuit de eerste bronhouders.