Vertraging bij verwerking van propaantankgegevens Vorig jaar hebben we omgevingsdiensten gevraagd om gegevens over propaantanks in bulk aan te leveren.
Verbeteringen en uitbreidingen in het portaal Atlas Veiligheid Het portaal Atlas Veiligheid blijft zich continu ontwikkelen om professionals optimaal te ondersteunen bij hun werkzaamheden.
Webpagina API Informatie en Ondersteuning Momenteel werkt het programmateam van het REV met veel energie aan de ontwikkeling van de nieuwe API-versie 5.0.
Update KGL: gebruik door gemeenten, subsidie en komende bijeenkomsten Steeds meer gemeenten maken gebruik van het REV: inmiddels hebben 241 gemeenten een account, waarvan 110 hun data hebben gevalideerd.
Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: https://www.registerexterneveiligheid.nl/api-informatie-en-ondersteuning https://www.registerexterneveiligheid.nl/nieuws/mandaa
Maatschappelijke Kosten-batenanalyse voor het beheer van het Register Externe Veiligheidsrisico’s Onderdeel van de Omgevingswet is de introductie van centrale voorzieningen waarin informatie met betrekking tot de fysieke leefomgeving uitgewisseld wordt tussen overheden, burgers en bedrijven.
Brief koppeling REV aan omgevingsloket Op 21 december 2023 is door het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief verstuurd aan de buisleidingexploitanten. Hierin worden zij ervan op de hoogte gebracht dat nieuwe buisle
Brief Ministerie van IenW over rekenmethode aandachtsgebieden Op 21 december 2023 is door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat een brief ontvangen. Deze brief gaat over hoe moet worden omgegaan met aandachtsgebieden tot de wetswijziging
Presentatie REV Landelijke vuurwerkdag Op 15 november 2023 heeft de landelijke vuurwerkdag 2023 plaatsgevonden. Frans Geurts, senior-adviseur externe veiligheid, heeft vanuit het REV een presentatie gegeven over vuurwerkopslagen in het Register Externe Veiligheidsrisico’s, de vervanger van het Risico Register Gevaarlijke Stoffen (RRGS).