Aankondiging: Portaal Atlas Veiligheid Sinds april 2024 werkt het REV-programma samen met EV-professionals van de Signaleringskaart EV aan het Portaal Atlas Veiligheid (PAV).
Schakeldag Special: Presentatie over Kwetsbare gebouwen en locaties Op 28 november 2024 organiseerde het Informatiepunt Leefomgeving (IPLO) de Schakeldag Special, speciaal voor mensen uit de noordelijke provincies van het land.
Uitleg KGL en REV bij Bureau Gemeentelijke Crisisbeheersing en de Studiedag Omgevingsveiligheid Op 14 oktober heeft het REV-team een presentatie gegeven aan het Bureau Gemeentelijke Crisisbeheersing (BGC) van de Veiligheidsregio Hollands Midden (VHM).
Terugzetten van verdwenen mba’s in het REV Tijdens de verhuizing van de database van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) naar een andere serveromgeving zijn een aantal Milieubelastende Activiteiten (mba’s) verdwenen uit de databa
Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: Informatiedagen energie opslagsystemen en opslag lithium houdende energiedragers | Register externe veiligheid Problemen bij he
RWS REV-beheerders op werkbezoek bij Omgevingsdienst IJmond In de REV-keten werken veel collega’s vooral met technische aspecten en zijn ze minder betrokken bij de werkprocessen binnen de omgevingsdiensten.
Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: Livegang REV release 3.1 | Register externe veiligheid Handreiking downloaden gegevens uit de REV database | Register externe v
Resultaten van de Belronde REV 2024 In Q1 en Q2 van 2024 heeft het REV-team contact opgenomen met de 28 omgevingsdiensten (OD’s) met een aantal vragen rondom het Register Externe Veiligheidsrisco’s (REV).
Portaal Atlas Veiligheid: Wie, wat, waar en waarom? In het 23e bronhoudersoverleg vertelden wij kort iets over de Proeftuin Atlas Veiligheid. Dit is nu het Portaal Atlas Veiligheid (PAV). Het is alweer even geleden. Hoe zat het ook alweer?
Financiële Ondersteuning voor Omgevingsdiensten en Gemeenten Binnenkort zullen er drie brieven uitgaan: één naar de gemeenten en twee naar de omgevingsdiensten.