Vertraging bij verwerking van propaantankgegevens Vorig jaar hebben we omgevingsdiensten gevraagd om gegevens over propaantanks in bulk aan te leveren.
Verbeteringen en uitbreidingen in het portaal Atlas Veiligheid Het portaal Atlas Veiligheid blijft zich continu ontwikkelen om professionals optimaal te ondersteunen bij hun werkzaamheden.
Webpagina API Informatie en Ondersteuning Momenteel werkt het programmateam van het REV met veel energie aan de ontwikkeling van de nieuwe API-versie 5.0.
Update KGL: gebruik door gemeenten, subsidie en komende bijeenkomsten Steeds meer gemeenten maken gebruik van het REV: inmiddels hebben 241 gemeenten een account, waarvan 110 hun data hebben gevalideerd.
Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: https://www.registerexterneveiligheid.nl/api-informatie-en-ondersteuning https://www.registerexterneveiligheid.nl/nieuws/mandaa
Maatschappelijke Kosten-batenanalyse voor het beheer van het Register Externe Veiligheidsrisico’s Onderdeel van de Omgevingswet is de introductie van centrale voorzieningen waarin informatie met betrekking tot de fysieke leefomgeving uitgewisseld wordt tussen overheden, burgers en bedrijven.
Aankondiging: Portaal Atlas Veiligheid Sinds april 2024 werkt het REV-programma samen met EV-professionals van de Signaleringskaart EV aan het Portaal Atlas Veiligheid (PAV).
Schakeldag Special: Presentatie over Kwetsbare gebouwen en locaties Op 28 november 2024 organiseerde het Informatiepunt Leefomgeving (IPLO) de Schakeldag Special, speciaal voor mensen uit de noordelijke provincies van het land.
Uitleg KGL en REV bij Bureau Gemeentelijke Crisisbeheersing en de Studiedag Omgevingsveiligheid Op 14 oktober heeft het REV-team een presentatie gegeven aan het Bureau Gemeentelijke Crisisbeheersing (BGC) van de Veiligheidsregio Hollands Midden (VHM).
Terugzetten van verdwenen mba’s in het REV Tijdens de verhuizing van de database van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV) naar een andere serveromgeving zijn een aantal Milieubelastende Activiteiten (mba’s) verdwenen uit de databa