Vertraging bij verwerking van propaantankgegevens Vorig jaar hebben we omgevingsdiensten gevraagd om gegevens over propaantanks in bulk aan te leveren.
Verbeteringen en uitbreidingen in het portaal Atlas Veiligheid Het portaal Atlas Veiligheid blijft zich continu ontwikkelen om professionals optimaal te ondersteunen bij hun werkzaamheden.
Webpagina API Informatie en Ondersteuning Momenteel werkt het programmateam van het REV met veel energie aan de ontwikkeling van de nieuwe API-versie 5.0.
Update KGL: gebruik door gemeenten, subsidie en komende bijeenkomsten Steeds meer gemeenten maken gebruik van het REV: inmiddels hebben 241 gemeenten een account, waarvan 110 hun data hebben gevalideerd.
Afgelopen weken ... in vogelvlucht De afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest: https://www.registerexterneveiligheid.nl/api-informatie-en-ondersteuning https://www.registerexterneveiligheid.nl/nieuws/mandaa
Maatschappelijke Kosten-batenanalyse voor het beheer van het Register Externe Veiligheidsrisico’s Onderdeel van de Omgevingswet is de introductie van centrale voorzieningen waarin informatie met betrekking tot de fysieke leefomgeving uitgewisseld wordt tussen overheden, burgers en bedrijven.
Afgelopen weken...in vogelvlucht In de afgelopen weken zijn de volgende onderwerpen aan de orde geweest:
Maak kennis met de mensen achter het REV Teamleden van diverse rijkspartijen maken meters met de implementatie van het Register Externe Veiligheidsrisico’s (REV). In deze serie maken we kennis met hen.
Best Practice propaantanks In het bronhoudersoverleg van 22 augustus gaf Alex Smulders een korte presentatie over de inventarisatie van kleine propaantanks.
Atlas Werkconferentie 2023 De Werkconferentie van Atlas Leefomgeving is dit jaar op 14 september in het Keilepand in Rotterdam. Het thema is ‘De Compacte Stad – de toekomst van ruimtelijke ontwikkeling’. U kunt zich nu aanmelden.