Invoering buisleidingen in het Register externe veiligheid Met de invoering van de Omgevingswet treedt het REV als databron voor buisleidingen in werking. Het REV komt dan in de plaats van het Register risicosituaties gevaarlijke stoffen (RRGS).
Data ter validatie beschikbaar in de BGM Begin juni startte het REV team met het toevoegen van datasets van activiteiten in de Bevoegd Gezag Module (BGM). Het opleveren gebeurt in verschillende sprints.
12e bronhoudersoverleg a.s. donderdag 7 juli '22 Op aanstaande donderdag 7 juli van 14:00 tot 15:30 uur vindt de 12de bronhoudersoverleg plaats. De agenda bevat de volgende onderwerpen:
Workshop: persona’s externe veiligheid Ben jij werkzaam in het veiligheidsdomein en wil je meehelpen met het verbeteren van de kaarten in de Atlas? Blok dan 25 januari van 14.00 tot 16.00 uur in jouw agenda.
Dialoogsessies 2 december conversietabellen RRGS-REV Op 2 december 2021 vonden de tweede en derde dialoogsessies over de conversietabellen RRGS-REV plaats. Ontdek wat de bronhouders tijdens de dialoogsessie conversietabellen bespraken.
De meest gestelde vraag bij het REV? Op de website van het Register externe veiligheidsrisico’s (REV) vind je de antwoorden op veelgestelde vragen. Deze pagina blijft in ontwikkeling en we plaatsen hier regelmatig nieuwe inhoud.
Kijkje achter de schermen: David en de Risicokaart Stel je voor: we zijn een jaar verder. Een schat aan data uit het Register Externe Veiligheid (REV) staat op de Risicokaart.
Digitalisering Basisnet: Eerste versie Basisnet Weg is af Rijkswaterstaat en Geodan startten in 2020 met het digitaliseren van het Basisnet Weg (zie eerdere artikel over Basisnet). Het Basisnet Weg is nu voor een groot deel af! Nico te Laak
Gegevenswoordenboeken De ontwikkeling van het REV gaat steeds verder. In eerdere Activiteitenteams zijn informatiemodellen vastgesteld.
Nieuwe datum inwerkingtreding Omgevingswet: 1 januari 2022 Eerder berichtten we over uitstel van de omgevingswet.